Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    labica
    lakela, najbolji način za doći do rezultata je početi vježbati ;) od sutra, danas je već prekasno :)
  • Default avatar -
    jeger
    S vi mi dobro znamo da se ravan trbuh ne dobiva rađenjem trbusnjaka vec izvođenjem kardio vjezbi. Los clanak, jako los!
  • Default avatar -
    nadjolina
    mozes li ti dati plan tih vjezbi, ja uvijek vjezbam sve moguce, al uvijek mi ostane stomak i bokovi, a sve ostalo je ok, a to me strasno nervira :/ a sad jos i ovo nije dobro :s plss! :D
  • Default avatar -
    Sanja1B
    dOBRO AJD da je i to tako, mene zanima za koliko se vide rezultati? .... nemam nesta veliki trbuh ali tu i tamo mi se napuse i bude bas salat he,pa me zanimaju neke vjezbe koje brzo pokazuju rezultate u …prikaži još!
  • Default avatar -
    AZIZAH
    Rad na ravnom trbuhu (nakon sto smo ga vec dobili na zalost) je dugotrajan i naporan. Treba promijeniti prehranu, nauciti disati i vjezbati skoro svaki dan . Za ravan trbuh najbolje su vjezbe Pilates i naravno yoga koja bi trebala …prikaži još!
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    e sanja,sanja,nema tu ekspres rješenja,onda bi svi imali ravne trbuhe i pločice,a ne škembice :)
  • Default avatar -
    anakrisla
    moje iskustvo je pokazalo da 2 puta tjedno power platea, ako ste u mogućnost prvenstveno financijski, daje odlične rezultate...osim vidnog poboljšanja na predjelu trbuha, otišao je i celulit polako...a sve u dogovoru sa trenerom ovisno o tome što želite postići... :-)
  • Default avatar -
    labica
    za ravan trbuh ne trebaju nikakve posebne i skupe sprave i ne znam kakvi tretmani.... redovito vježbanje kao što netko dolje kaže svaki dan i pripaziti kaj se jede ..... ako sada počneš do slijedećeg ljeta možeš imati pločice ;)
  • Default avatar -
    lakela
    znam da ipak treba nešto poduzeti samo neznam koji je najbolji način doći do rezultata
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.