Komentari 67

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    melitaticinovic
    Ja imam jakooo kovrčavu i suhu kosu i idealno bi bilo gledat je duže od sedam dana ravnu,meku,sjajnu. Zvuči mi nestvarno,ali istodobno savršeno.
  • Default avatar -
    stana195
    jako volim svoju kosu koja nije ni ravna, ni kovrcava. vjerujem da je tome doprinjelo ravnanje kose prilikom svakog pranja, dakle nekoliko puta tjedno. i bas zato mi brazilsko feniranje i je toliko primamljivo - sjajna i glatka, a istovremeno …prikaži još!
  • Avatar michy
    michy
    Nemoj u bazen, nemoj u more, nemoj bojati kosu, nemoj prati 4 dana, peglaj ju... O boze! Al svejedno zvuci jako primamljivo :)), ne bih se bunila!
  • Avatar jtrzacki
    jtrzacki
    U potpunosti mi se sviđa cijeli ovaj članak i jednostavno nisam mogla vjerovati da postoji nešto što bi moglo dovesti moju NEPOSLUŠNU kosu u RED... Moja dugacka kosa nije ni ravna niti frčkava.. A to mi stvara probleme... Pa se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Anoushka
    naše mame i bake su nekad obavezno radile trajne kovrče, a mi ćemo na trajno peglanje :) odlična fora, idealno za nas sa lagano kovrčavom kosom koja bez feniranja izgleda kao da se nismo češljale danima. voljela bih probati :)
  • Default avatar -
    LinaKarolina
    Sviđa mi se brazilsko feniranje, voljela bi ga sprobati na svojoj kosi koju održavam lijepom i ravnam nakon svakog pranja peglom.Kosa mi se lagano uvija, nit je ravna a nije ni kovrčava.Voljela bi da mi kosa bude ljepša i mekša …prikaži još!
  • Default avatar -
    Maja255
    Ovo mislim da bi ja trebala osvojiti zbog toga što ni sa jednom frizerkom nisam zadovljna , a kud sam dobila još neplansku bebu ,sada mi je kosa katastrofa ovo bi mi stvarno iznenadilo da osvojim , bila bih pre …prikaži još!
  • Avatar iva098
    iva098
    Moja kosa je suha i tanka. Uvijek imam problema sa ravnanjem, jer iako je ona sama po sebi ravna uvijek ju moram peglat zbog vrhova koji se kovrčaju. Mislim da bi ovaj tretman definitivno vrijedilo isprobati, čini mi se kao …prikaži još!
  • Avatar gordana13
    gordana13
    Hm... brazilsko feniranje.. ;) Pa ovako, moja kosa je ravna ali tanka i toliko sklona pucanju vrhova tako da mislim da bi ovo feniranje bilo TOLIKOOO iznenađenje za nju i njenog suradnika gospona Vlasišta, u toj mjeri da bi mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Romeolover
    maštam o ultra sjajnoj , podatnoj kosi kao u filmskih zvijezda ( točnije Jennifer Aniston)...mantram da mene odaberete....
  • Avatar ivana888
    ivana888
    ja sam studentica,nemam ni za kisik,a kamoli vremena i novaca za feniranje! kosa mi je duga,gusta i neukrotiva,od desete godine mi je u repu ili punđi,i svi me znaju po tome! kada se ispeglam (jednom godisnje ),za taj cin mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    lafakat
    Fen i četke si napokon mogu uzeti poduži godišnji odmor.. Samo kad pomislim na beskrajno ravnu kosu bez mučenja i navlačenja.. Ah.. Jeli to stvarno moguće..? ;D
  • Default avatar -
    MIMA78
    Moja kosa je očajna!Svako veče si stavljam viklere i u njima spavam.Jedino vikendom imam blagdane-nemam viklera na glavi!Kosa mi je ravna,svaka dlaka vodi svoju politiku!Molim Vas,pomozite!
  • Default avatar -
    tehaa
    Također, kao i sve ostale pripadnice ljepšeg spola koje su ostavile komentar, imam neukrotivu kosu.. :/ Vecini ljudi je neshvatjliva moja opsesija peglanjem, al ako ju ne ispeglam ona nema nikakvu formu, izgleda zgužvano i nezdravo. Maštam o tome da …prikaži još!
  • Default avatar -
    jadrajadra
    moja je kosa ravna i nije baš tako neukrotiva, ali je nekako...tanka i "obična"... voljela bih osvojiti ovu nagradu da mi kosa malo živne i bude punija i ljepša, nadam se i zdravija! :)
  • Default avatar -
    kuruzna
    Moja kosa je super...al imam prijateljicu koja bi bila čisti izazov za ovaj tretman...ako ukrote njezine suhe kovrče, onda će definitivno opravdati ovaj članak :) pošto se na ovakve stvari u principu ne prijavljuju oni kojima je to stvarno potrebno, …prikaži još!
  • Default avatar -
    shazzer
    svaki put kad dođem speglana od frizera, dobijem hrrrrpuuu komplimenata na račun izgleda. volim svoje kovrče, ali malo su mi već dosadile. žudim za promjenom...
  • Avatar kristinaaa
    kristinaaa
    Ajmeee!!!! Prvi put čujem za brazilsko feniranje i oborilo me s nogu! Ovih dana se spremam frizeru na šišanje jer mi je dosta tanke suhe kose! Takvu kosu su mi priuštili razni fenovi, pegle i želja za ravnom kosom koju …prikaži još!
  • Default avatar -
    scalia
    Moja je kosa uvijek bila moj ponos,međutim već par godina se blajham,prije sam i peglala kosu onda mi je frizerka to zabranila pa smo prešli na feniranje ali to ne bude isti rezultat kao peglanje a i da samo znate …prikaži još!
  • Default avatar -
    suseda
    o da, ravna kosa.. inače imam kovrčavu kosu koju mrzim..naravno da želim najravniju..uvijek :D
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.