Komentari 67

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    adiv
    Moja lijepa duga kosa, treba malo promjene, a brazilsko feniranje bi bilo puni pogodak!!! Kosa mi je dosta suha, vrhovi stalno pucaju i više neznam što joj napraviti da bi izgledala kako treba!!! Svi se dive mojoj kosi i njenim …prikaži još!
  • Default avatar -
    kcosic
    Ovo mi zvuči odličnooooo!!!! Obožavam svoju kosu kad je ispeglana. Ne radim to često iz jednostavnog razloga što uz posao, djecu, kuću ne stignem. Ideja da u svakom trenutku imam ispeglanu kosu zaista zvuči genijalno!
  • Avatar Medicandy
    Medicandy
    Moja je kosa nakon skidanja ekstenzija ostala prilično slaba i suha po vrhovima, a osim što je plava i tanka po prirodi, imam osjećaj da koliko god silikona stavim na vrhove oni još uvijek šuškaju :( Pa sam odlučila ošišati …prikaži još!
  • Avatar leilany
    leilany
    pošto nikad doma sama ne feniram kosu,suši se prirodno,dosta je kovrčava i to je naglašenije od kad sam rodila..dugačka je,ima je jako puno,gusta je....e baš zato mislim da bi mi ovo bilo idealno....duže vrijeme ravna kosa,uredna....:))))
  • Default avatar -
    gagi33
    Kosa mi je očajna, djeluje beiživotno, svaku veće stavljam viklere na glavu kako bi dobila na vollumenu.... bez sjaja je šta god stavila na nju....privuklo me je ovo brazilsko feniranje.... koje bi voljela isprobati....da vidim imali i za moju kosu …prikaži još!
  • Default avatar -
    kikili_20
    Ovo bi mi bio super poklon!!Već dugo nisam uložila u svoju kosu, pa i tako mi i kosa vraća...jednostavno recesija je i ovo bi mi sada odlično dobrodošlo.Uz sve brige nemam vremena da joj posvetim neku dobru njegu ali ni …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Tretman brazilskog feniranja za ravnanje i regeneraciju suhe i oštećene kose u studiju za profesionalnu njegu kose Diva stil, osvojile su komentatorice pod korisničkim imenima zirafa 888 i lole!
  • Default avatar -
    Paprikana
    ...zaista bi htjela imati frizuru poput prave DIVE, osjecala bih se predivno!
  • Default avatar -
    Dbockaj
    Eh ravna kosa...to je moj san Prije nego sam investirala u peglu kosu sam ravnala fenom i četkom i uvijek mi je bilo smrt kad je bila kiša, ili magla jer je sav moj trud pao u vodu. Sad kad …prikaži još!
  • Avatar tamaruska
    tamaruska
    Sve negdje do 3. razreda srednje škole zgražala sam se na pomisao bojanja kose, minivala, peglanja. Uz sve te pojmove samo sam u glavi imalu sliku uništene kose. A onda sam u 3. razredu srednje počela isprobavati: plava kosa, smeđa …prikaži još!
  • Default avatar -
    casper
    Kravice ja bi jaaaako voljelaa ovo osvojit, naravno ne za sebe jer ja imam toliko ravnu kosu da nemože bit ravnija..:) Voljela bi ovo brazilsko feniranje osvojit za svoju prijateljicu s kojom se družim od djetinjstva i stalnoooo mi se …prikaži još!
  • Avatar mrgud
    mrgud
    Moja draga kosa je guuuusta, ponegdje valovita, ponegdje kovrčava, ponegdje ravna, oštećena, i većinom se ponaša po vlastitom nahođenju. Imala sam privatan razgovor s njom i povjerila mi se da bi najviše na svijetu željela ići na poseban tretman nakon …prikaži još!
  • Default avatar -
    dgrebenar
    Draga kravo ti si moj jedini spas! Znam da je ovo neprikladan način da započnem svoje pisamce ali sam toliko očajna da nemam izbora. Ja sam Kosa Plava iz jednog predivnog kontinentalnog seoca. Imala sam sreću da sam izrasla na …prikaži još!
  • Default avatar -
    nyny
    Draga kravo, ja neću pisati "memoare" o tome zašto bi baš mojoj kosi bio potreban tretman brazilskog feniranja. Ja ću samo napisati kako sam majka šestomjesečne bebe i kako sam presretna kada stignem oprati kosu, a bilo kakvo feniranje da …prikaži još!
  • Default avatar -
    exaya
    Pozdrav, ja bi htjela ovo isprobari prvenstveno zbog toga da mi se kosa barem malo oporavi tj.izlječi... Zadnjih par godina je poludila i već 6 godina imam istu dužinu kose.. nikako da naraste,tj.raste jako sporo i to malo što izraste …prikaži još!
  • Default avatar -
    meri83
    weeee... moja kosa žudi za ovim tretmanom. hm bilo bi dobro uživati cca 2 sata u predivnom salonu , poput dive pa da otkrijem tajnu brazilskog feniranja..
  • Avatar kosee
    kosee
    Uf, kako da vas pridobijem pa da baš ja brazilsko feniranje dobijem, možda da napomene da sam vlasnica kovrči neposlušnih i da su pokušaji njihovog tretiranja skoro pa nepresušni. Za sve isprobat treba puno love i strpljenja, a to je …prikaži još!
  • Default avatar -
    kiko0805
    imam 40 godina, kosu koja nije ni ravna, a bome ni kovrčava...nikako da se odlući. Redovito peglam kosu već godinama i ne moram Vam objašnjavati kako ona tako tretirana sada izgleda...izmučeno, tanko, suho na vrhovima čak i uz nanošenje voska! …prikaži još!
  • Default avatar -
    ANY
    brazilsko feniranje je idealan tretman za mene jer mi je kosa totalno suha i jadna a uz troje hiperaktivne djece se nemam vremena ni počešljti a kamoli isfenirati
  • Default avatar -
    ThatsMe
    Kad bi mi netko sada za dobro jutro rekao da me jednim tretmanom na četiri mjeseca riješava problema sa mojom nedefiniranom i nekategoriziranom vrstom kose rekla bi mu - lažeš. Zadnjih pet godina svog života imam identičnu dužinu kose iz …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.