Komentari 67

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ketica99
    aaaa....ovo je nešto najbolje što sam u zadnje vrijeme čula!!!! Ja želim to brazilsko feniranje....... Imam koma kosu , uništena je od blajha.....ali kad volim bit plava!!!!! Niti jedna kava s frendicama ne prođe a da ne prićamo o mojoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    osmijeh20
    Draga moja zdravo kravo! Ova stvar je spasa za moju kosu, a da ne moram ići u Brazil na brazilsko feniranje!:DD Prva pomisao dok sam čula za brazilsko feniranje mislila sam da se radi o tretmanu postizanja volumena kose,tj.u smislu …prikaži još!
  • Default avatar -
    kovrdzava_krava
    Svaka prava krava je kovrdžava...a ja više ne bi bila krava !!!
  • Default avatar -
    lole
    Draga zdrava kravice, imam kovrčavu kosu, jako suhu, i djelomično oštećenu od previše peglanja jer volim imati lijepu i urednu frizuru, a čini mi se da s ravnom kosom to i postižem. Lakša je za održavati, svaka dlaka je na …prikaži još!
  • Default avatar -
    yb_baby
    Bok ! Ja si oduvijek peglam kosu, mislim još u doba srednje škole, redovito idem kod frizera na peglanje jer moja kosa nije nit kovrčava nit ravna, nešto užasno između.. kad ne stignem ići kod frizera stavljam rep...pa sve zajedno …prikaži još!
  • Avatar ivanapag
    ivanapag
    i ja bi htjela vidjet u čemu je tajna brazilskog feniranja!!!dakle imam kosu do ramena.. svaki drugi dan je peglana ili na figaro kovrčana jer je sama po sebi bez volumena,nije ravna niti kovrčava,dosta neposlušna i masna--nemam novaca da si …prikaži još!
  • Default avatar -
    tanitasani
    Ovo zvuči jaako primamljivo....bio bi to pravi spas za moju "divlju" kosu koja bez peglanja izgleda poput iscufane metle. Većinu vremena kosu nosim svezanu u rep jer uz dvoje male djece sam jednostavno preumorna za peglanje kose kod kuće. Također …prikaži još!
  • Default avatar -
    Kylie20
    Čula sam da nastane problem kod kovrčave kose-a to je izrast, pa se to jako vidi.,tako da taj dio kose bude kovrčan..Jel možda netko zna nešto o tome?
  • Default avatar -
    lulu2910
    Ajme zdrava kravo, ovo je definitivno spas za mene :) Moja kovrcava kosa bi se napokon preporodila, dobila sjaj i podatnost. Vec dugo muku mucim sa njom, jako je suha, divlja i svaka vlas je na svojoj strani. Ispeglat se …prikaži još!
  • Default avatar -
    CurlyMe
    Zašto je idealan? Pa, vjerovatno zato, kad svaki put izađem iz kuće, moja kosa 'povuče vlagu'! :)))
  • Default avatar -
    stankica
    Ovo si moja kćer već neko vrijeme baš jako,jako želi a kako sam ja nakon 27 godina prošle godine ostala bez posla ja joj na žalost ne mogu priuštiti a voljela bih ju nagraditi za dobre rezultate na fakultetu...I ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    Swanny
    evo nabrzaka, bez duljenja i drame... bojanje i peglanje kose je uzasna stvar! pogotovo ako imate jako dugu kosu kao ja... peglala sam se zadnjih 5 godina i "potrosila" 3 pegle, kad sam odlucila stati tome na kraj i pocet …prikaži još!
  • Default avatar -
    zirafa888
    bok, zdrava kravo, govori ti moja kosa: Molim te, podari mi te čari brazilske, nije mi dobro, neukrotiva sam. Želim se prisjetiti kako sam izgledala nekad, dok sam bila zdrava i ravna, a uz to i sjajna. Moja gazdarica se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Jay136
    Hi, i još jedan hi u ime moje skoro pola metra duuuge kose.. Hm, ..gledamo i ja i ona kako bi je mogle izravnati, nahraniti da izgleda zdravo i sjajno.. jer ipak je ona ukras na mojoj glavi i moja …prikaži još!
  • Default avatar -
    iva222
    Samopoštovanje mi je trenutno ispod nule i iz dna duše mrzim svoju kosu :-[
  • Default avatar -
    dannijella
    Već dugo pratim članke u vezi brazilskog feniranja, kod nas u HR to je tek nedugo započelo. Slike nakon tretiranja kreatinom su dojmljive. Bila bih zahvalna kad bi me netko uzeo kao model. Imam dugu plavu kosu, svaki dan je …prikaži još!
  • Avatar crazy_cow
    crazy_cow
    Kad sam tek čula za brazilsko feniranje mislila sam da je to poprilično agresivan tretman kose, zbilja me iznenadila ćinjenica da je riječ o tretmanu proteinom! Wow! tretiranje proteinom + savršen izgled kose zvuči kao prava dobitna kombinacija! Prava revolucija …prikaži još!
  • Default avatar -
    tihana23
    imam krasnu prijateljicu koju apsolutno vise ne mogu slusati kako njurga o svojoj valovitoj kosi, koja uvijek kasni na dogovor jer se prepeglava prije svakog izlaska iz kuce, koja mrzi kisu i vlagu jer joj je onda (citat) ''kosa ocajna''. …prikaži još!
  • Default avatar -
    zara7
    Želim konačno frizuru.... A ne samo pokušaj frizure...Ima nade za mene; moram ovo isprobati!
  • Avatar CrnaAlisa
    CrnaAlisa
    Ciao...ZdravaKrava i pozdrav cijelom studiju Diva stil... imam 17 godina i frčkavu kosu...kolko je volim tolko mi i nije draga....želja mi je imat ravnu kosu...već duže vrijeme se stalno peglam i mislim da mi je kosa već i oštečena i …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.