Komentari 67

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mayica
    mayica
    Draga zdrava kravo...i draga "DIVA" :) već 10 godina ravnam svoju kovrcavu kosu...nitko od mojih najboljih prijatelja vise se ni ne sjeca kako ona izgleda, a moj decko me nikad nije vidio kovrcave kose....uvijek se ustajem prije svih da bih …prikaži još!
  • Avatar PetraT
    PetraT
    Ola!! Sviđa mi se članak i činjenica da je to moguće...naime, ja imam kovrčavu kosu, čak mi ni kovrče nisu problem, već to što mi je kosa suha i to se baš vidi, nekad kao prava slama (nemam gustu kosu)....ja …prikaži još!
  • Avatar malajasna
    malajasna
    Veliki pozz draga "DIVA" i zdrava kravo :)) Pročitala sam vaš članak ,jako mi se sviđa - posebno, gotovo nevjerovatna činjenica da kosa nakon ovog tretmana uistinu izgleda prekrasno , zdravo i blistavo?? Osobno bih volila isprobati tretman, jer smatram …prikaži još!
  • Avatar LittleAngelGirl
    LittleAngelGirl
    Mislim ovo je stvarno PREDOBRO, ali su ovakve predobre stvari uvijek skupe :( Pogotovo nama studentima koji se hranimo po menzama i nemamo vremena za brinut se o kosi. Yeeesss, jednog dana kad ću radit ću si ovo priuštit,definitivno.
  • Default avatar -
    violeta1
    Eto znala sam da cu zakasniti!Tako mi je krivo ,eto pisem vam u skoro 2h ujutro i molim vas darujte mi to,jer to mi stvarno treba.Dosta mi je vezanja kose u rep,zelim imati dugu i ZDRAvu kosu!!!!!!Nemam uopce slobodnog vremena,imam …prikaži još!
  • Avatar poppy
    poppy
    hey, da, da, necete cuti nista novo od mene sto vec niste culi, tj. procitali. I mojoj bi kosi super dosao ovaj tretman, da joj vrati sjaj i da bude ravna, bez svakodnevnog peglanja. eh, pa se sada vjerojatno pitate, …prikaži još!
  • Default avatar -
    saritaa
    Draga zdrava kravo i draga ''Diva''. Napokon sam pronašla rješenje za svoju kosu i nadam se da će te mi Vi to omogućiti. Pročitala sam Vaše članke koji su vrlo privlačni. Imam jako neposlušnu, valovitu, suhu, oštećenu kosu i neznam …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.